DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES
1. KOLO    (8.12.2019.)      
           
ELEKTRO DOLENEC  -  DRAVSKE NEMANI      
OPTIMISTI  -  TRATINČICE      
SUPERPRINT  -  KOMARNA      
KRIŽEVCI  -  ČIKANICA      
ŠODERICA  -  SIGETEC      
           
2. KOLO    (14.12.2019.)      
           
ČIKANICA - ŠODERICA      
DRAVSKE NEMANI - SIGETEC      
KOMARNA - KRIŽEVCI      
TRATINČICE - SUPERPRINT      
ELEKTRO DOLENEC -  OPTIMISTI      
           
3. KOLO    (21.12.2019.)      
           
OPTIMISTI - DRAVSKE NEMANI      
KRIŽEVCI - TRATINČICE       
SUPERPRINT - ELEKTRO DOLENEC      
ŠODERICA - KOMARNA      
SIGETEC  -  ČIKANICA      
           
4. KOLO   (4.1.2020.)      
           
KOMARNA  - SIGETEC      
TRATINČICE  - ŠODERICA      
ELEKTRO DOLENEC - KRIŽEVCI       
DRAVSKE NEMANI - ČIKANICA      
OPTIMISTI - SUPERPRINT      
           
5. KOLO   (11.1.2020.)      
           
KRIŽEVCI  - OPTIMISTI      
ŠODERICA  - ELEKTRO DOLENEC      
SIGETEC  - TRATINČICE       
ČIKANICA  - KOMARNA       
SUPERPRINT  - DRAVSKE NEMANI      
           
6. KOLO   (18.1.2020.)      
           
TRATINČICE  - ČIKANICA      
DRAVSKE NEMANI - KOMARNA       
ELEKTRO DOLENEC  - SIGETEC       
OPTIMISTI - ŠODERICA       
SUPERPRINT - KRIŽEVCI      
           
7. KOLO   (2.2.2020.)      
           
ŠODERICA  - SUPERPRINT      
KRIŽEVCI - DRAVSKE NEMANI      
SIGETEC  - OPTIMISTI      
ČIKANICA - ELEKTRO DOLENEC      
KOMARNA - TRATINČICE      
           
8. KOLO   (16.2.2020.)      
           
ELEKTRO DOLENEC  - KOMARNA      
OPTIMISTI  - ČIKANICA      
DRAVSKE NEMANI - TRATINČICE       
SUPERPRINT  - SIGETEC      
KRIŽEVCI  - ŠODERICA      
           
9. KOLO   (22.2.2020.)      
           
SIGETEC  - KRIŽEVCI      
ČIKANICA  - SUPERPRINT       
KOMARNA  - OPTIMISTI      
ŠODERICA  - DRAVSKE NEMANI       
TRATINČICE  - ELEKTRO DOLENEC      
           
1/2 FINALE   (7.3.2020.)      
15.00 /  1- 4      
17.30 /  2- 3      
       
FINALE   (8.3.2020.)      
15.00 za 3. mjesto      
17.30 za 1. mjesto      

 

LIGA SZS 2019 / 20

1. SUPERPRINT 15 
2. SIGETEC 13 
3. ŠODERICA 12 
4. TRATINČICE 10 
5. ELEKTRO DOLENEC
6. KOMARNA
7. DRAVSKE NEMANI
8. KRIŽEVCI
9. ČIKANICA
10. OPTIMISTI

TOP 12 LIGE SZS

         
1. ĐURKAN VEDRAN 21  :  3
2. KEŽMAN KRISTIJAN 18  :  1
 3. PIRŠLIN VALENTINA 17  :  4
4. FILIPIĆ DENI 16  :  2
5. GROBENSKI KREŠO 16  :  8
  PINTAR ŽELJKO 16  :  8
 7. HERCEG INES 15  :  4
8. ČOK GORAN 15  :  6
9. GROBENSKI SILVIO 14  :  1
 10. KRMIĆ TOMISLAV 14  :  4
11. MATONIČKIN DRAŽEN 13  : 3
12. ŠAŠ STELLA 13  : 7
         
         
BANER UDRUGA SPORT ZA SVE